Wampiryzm współczesny

Witam

Słucham właśnie sobie fajnego utworu Timbaland – Morning After Dark ft. Nelly Furtado, Soshy https://www.youtube.com/watch?v=25LBTSUEU0A. Teledysk przedstawia polowanie wampirów na kobietę.

Ogólnie lubię filmy o wampirach. Gdy byłem młody czytałem Biblię Szatana LaVey’a. Wikipedia nazywa wampiryzm pasożytnictwem. Czy dzisiaj można być wampirem? Otóż można. Opiszę Wam pewne aspekty wampiryzmu i różne spojrzenia na tą kwestię.
Opiszę dzisiaj wampiryzm w kontaktach z kobietami w nawiązaniu do teledysku.

Otóż niektóre kobiety uważają, że faceci pragnący tylko sexu są dla nich wampirami. Poniekąd można zrozumieć ich pogląd, a nawet się w jakimś procencie z nimi zgodzić. Kiedy jednak kończy się wampiryzm mężczyzn a zaczyna wampiryzm kobiet? Moim zdaniem są to dość ruchome zjawiska.

Normalny mężczyzna potrzebuje sexu, to jest normalne. Kobiety też go potrzebują, ale udają, że tak nie jest, by coś ugrać lub by po prostu nie zajść w ciążę z nieodpowiednim mężczyzną, czyli znów też by coś ugrać :-). Wampiry w teledysku chodzą za kobietą, czegoś od niej chcą. Zapewne zaspokoić swoje potrzeby nie dając nic w zamian. Czyste pasożytnictwo. Czy Ci co ją bronią przed wampirami są altruistami? Moim zdaniem nie. W tym świecie, w którym żyjemy nie ma nic za darmo. Mogą powiedzmy albo sami zamienić się w wampiry, albo chociaż stać się symbiontami. Pod koniec teledysku widzimy, że mimo ochrony, ta laska i tak została ukąszona. Przez kogo nie wiadomo. Możemy się tylko domyślić, że Ci co ją chroni, zwabili ją tam, gdzie jest imprezka (ich terytorium – Timbaland i jego znajome występujące w tym utworze to też muzycy) sami sprawili, że ona stała się taka jak oni, a wcześniej odbijali ją wszystkim innym.

Na tym też polega odwieczna walka o ludzkie dusze. Przekonać każdego do swoich racji, do swojego stylu życiu, im więcej osób robiących to samo, tym większe oddziaływanie na rzeczywistość wspólnie. Ale to też sposób na zdobycie kobiety. Jeśli dwojgu ludzi podoba się dana kultura, łatwiej im się porozumieć.

Podobne akcje widziałem w Kościele. Otóż Kościół „chroni” często pewne kobiety (sami domyślcie się jakie mam na myśli… Nie, nie mohery hehe) przed związkiem z pewnymi panami, po to by polecić jej danego kandydata „bogobojnego” (specjalnie z małej). To jest korzystne dla Kościoła. Dzięki temu zyskuje swoich zwolenników i jest w stanie kontrolować kto z kim może zawierać związki małżeńskie. Jeśli Kościół będzie przekonywał, że chodzi tylko o pewne reguły, kiedy może udzielić ślubu, po prostu kłamie. Widziałem takie „chronienie” wielokrotnie. Nawiasem wiecie czemu kobiety były w średniowieczu zakuwane w pasy cnoty? Żeby rycerze nie przyzwyczajali się do sexu i byli gotowi w każdej chwili pojechać na wojny krzyżowe. Pomijam kupczenie odkupieniem grzechów i zwolnienie z więzień szubrawców w zamian za walkę po stronie Kościoła. Kontrolując popęd kobiet na sex (wmawiając im, że sex to zło, no chyba, ze z „bogobojnym”) zyskują władzę nad mężczyznami, którzy będą posłuszni Kościołowi, bo jak nie to… nazwie ich heretykami i nici ze ślubu z tymi kobietami które Kościół „chroni”. Proste jak budowa cepa. Metody ze średniowiecza się zmieniły, ale cele nie.

Już nie chcę tutaj wspominać o Hitlerze, który również próbował stworzyć rasę nadludzi poprzez selekcję seksualna – on decydował komu wolno się rozmnażać a komu nie. Dzisiaj dzieje się coś podobnego – kobiety zwracają uwagę kto jest kim w danej społeczności, więc nie możesz sobie pozwolić by być na samym końcu, pomiatany itp a kościół często decyduje jak daleko możesz zajść w danej hierarchii. Jeśli zostałeś zdegradowany w hierarchii społecznej przez kościół a byłeś wiernym katolikiem, możesz przyjść do mnie na szkolenie. Pokażę Ci jak możesz odbudować swój status w społeczeństwie bez udziału kościoła. Uważam, że kościół jest potrzebny, ale niektórzy księża mają poglądy neonazistowskie, dlatego nauczę Cię jak radzić sobie bez niego.

Ale tu nie chodzi tylko o Kościół. Walka o ludzkie dusze trwa. To jest również kasa. Pisałem poprzedni post o trendach. Poprzez przekonywanie ludzi do pewnych tez można stworzyć trend i na nim zarobić. Na jednym ze szkoleń trener opowiadał nam, że gdyby stworzył trend, by wszyscy Polacy zaczęli golić głowy na łyso i zaczął im sprzedawać maszynki do golenia, zbiłby nie małą fortunę.

Kiedy kończy się wampiryzm u mężczyzny a zaczyna u kobiet? Przykładem najlepszym jest feminizm. Do samej Kazimiery Szczuki nic nie mam, bo to mądra babka, ale jej zwolenniczki robią taką kaszanę, że szok. Wiele kobiet feministek źle interpretuje feminizm, albo po prostu zaczyna traktować swoją sexualność jako element przetargowy w negocjacjach z mężczyzną. Często przypomina to kabaret i jeśli mężczyzna jest mądry i rozumie te procesy. Dlatego w tym poście ostrzegam przed wampiryzmem kobiet i nie chodzi tu o sex. Prędzej o pieniądze, których one wymagają, a same nie zarabiają. Więcej mogę Ci opowiedzieć w szkoleniach osobistych, na które serdecznie zapraszam 🙂 http://arfen.radom.pl/finanse/szkolenia.html

Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s